Death Bringer

Death Bringer - Adrianna Biełowiec | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrianna Biełowiec
WYMIAR
11,63 MB
NAZWA PLIKU
Death Bringer.pdf
ISBN
8032564283671

OPIS

Po eksterminacji globalnego rządu i rozbiciu jego armii, władze na Ziemi przejmują Kirtianie. Pod naporem zarażonego superwirusem, zmilitaryzowanego narodu szybko padają kolonie Drogi Mlecznej i Andromedy. Nikt nie jest w stanie obalić Nieśmiertelnych, kierowanych od stuleci przez Forkisa, Pierwszego Dygnitarza Galaktycznego. Kiritianom przeciwstawia się jedynie posiadająca nielegalną flotę opozycja z wolnych planet. Wychowana w nienawiści do Nieśmiertelnych podporucznik Anna Sandstorm poprzysięga zdobyć głowę Forkisa, chcąc powetować sobie krzywdę, jakiej doznała od uzurpatora w dzieciństwie. Okazja ku temu nadarza się podczas nadchodzącej potyczki, a później na dzikiej planecie Aj. Śladem Kirtian podąża także człekojaguar Q`ualel, który dysponując wskazówkami prastarej rasy Nimja i potężną bronią biologiczną, ma szansę zmienić układ sił w kosmosie.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Death Bringer". Po eksterminacji globalnego rządu i rozbiciu jego armii, władze na Ziemi przejmują Kirtianie. Pod naporem zarażonego superwirusem, zmilitaryzowanego narodu szybko padają kolonie Drogi Mlecznej i Andromedy.

Nie znoszę science-fiction i unikam go jak diabeł wody święconej. Po tym, jak... 📚 Poznaj "Death Bringer" autorstwa Derek Landy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI