W kierunku psychologii szczytów

W kierunku psychologii szczytów - Zofia Paśniewska-kuć | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Paśniewska-kuć
WYMIAR
8,67 MB
NAZWA PLIKU
W kierunku psychologii szczytów.pdf
ISBN
6492469464641

OPIS

W swej koncepcji psychologii szczytów Zofia Paśniewska-Kuć zwraca uwagę na specyficzny aspekt potrzeb ludzkich. Chodzi o nieustanne nastawienie człowieka na coś więcej, skłaniające go do wędrówki w poszukiwaniu "nieskończonego szczęścia". Szczególnym etapem tej drogi jest wspinaczka na szczyt związana ze wzrastaniem w człowieczeństwie. Autorka ukazuje charakterystyczne cechy doświadczania siebie i świata podczas tej wędrówki. Stara się wyjaśnić jak dalece zakres, intensywność oraz samo ukierunkowanie takiego doświadczania może wynikać z indywidualnej wrażliwości osoby. Sięgając po świadectwa mistrzów - artystów, myślicieli i świętych - analizuje też specyfikę werbalnej ekspresji najgłębszych ludzkich doświadczeń.

Data zakończenia 2017-05-21 - cena 17,07 zł Informacje o W kierunku psychologii szczytów - 7245092395 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-03-23 - cena 21,53 zł W kierunku psychologii szczytów je to kniha autora Paśniewska-Kuć Zofia editoval Dispicio.

Chodzi o nieustanne nastawienie człowieka na coś więcej, skłaniające go do wędrówki w poszukiwaniu "nieskończonego szczęścia". Szczególnym etapem tej drogi jest wspinaczka na szczyt związana ze wzrastaniem w człowieczeństwie. W swojej koncepcji psychologii szczytów Zofia Paśniewska-Kuć zwraca uwagę na oryginalny aspekt potrzeb ludzkich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI