Psychologia u źródeł wewnętrznych

Psychologia u źródeł wewnętrznych - Zofia Paśniewska-kuć | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Paśniewska-kuć
WYMIAR
12,27 MB
NAZWA PLIKU
Psychologia u źródeł wewnętrznych.pdf
ISBN
4088561426386

OPIS

Od wydawcy:"Zofia Paśniewska-Kuć sięga do tych źródeł prawdy o człowieku, które - z racji swej złożoności i głębi - są niedostępne konwencjonalnym metodom psychologicznego poznania. Dzięki oryginalnej literackiej formie, ikazuje nie tylko subtelne odcienie przeżyć ale w lapidarny sposób przedstawia również własne dojrzałe przemyślenia dotyczące zagadnień ważnych z punktu widzenia rozwoju człowieka, psychologii klinicznej czy psychoterapii. Zwraca także uwagę na potrzebę kształtowania "prawdziwie humanistycznego" etosu zawodu psychologa"

Terapia wewnętrznego dziecka jest interesującym nurtem współczesnej psychoterapii. U jej źródeł znajdujemy tak znaczące postacie, jak Alice Miller oraz John Bradshaw.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! INTOSAI Kontrola wewnętrzna to środki funkcjonalne, za pośrednictwem których kie-rownictwo jednostki zdobywa pewność ze źródeł wewnętrznych, że procesy, za które ono odpowiada, przebiegają w sposób minimalizujący prawdopodo-bieństwo wystąpienia oszustwa, błędu czy nieekonomicznych lub nieskutecz- Konflikty wywołują u ludzi frustrację i napięcia lękowe, ale z drugiej strony pobudzają one mechanizmy samoobrony, dzięki którym człowiek broni się przed destrukcją i autodestrukcją. Ten swoisty system obronny człowieka to jego własne "ja".

POWIĄZANE KSIĄŻKI