Polityka wschodnia Rzeczpospolitej Polskiej przed i po 2015 roku

Polityka wschodnia Rzeczpospolitej Polskiej przed i po 2015 roku - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,97 MB
NAZWA PLIKU
Polityka wschodnia Rzeczpospolitej Polskiej przed i po 2015 roku.pdf
ISBN
4127260816070

OPIS

Książka ukazuje historyczne, geopolityczne i psychologiczne podłoże stosunków Polski z sąsiadami wschodnimi po 2015 roku ? Rosją, Ukrainą, Białorusią, Mołdawią, Gruzją i Armenią. Odsłaniając najważniejsze problemy tych relacji, starano się zdiagnozować interesy Polski wobec każdego z partnerów, tak w dziedzinie bezpieczeństwa, jak gospodarki i kultury. Zaletą publikacji niewątpliwie jest fakt, że wśród autorów znaleźli się polscy oraz zagraniczni naukowcy studiujący lub pracujący w Polsce, co po

Sprawdź! Sprawdź niskie ceny i kup Polityka wschodnia Rzeczpospolitej Polskiej przed i po 2015 roku w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Polityka, publicystyka, eseje Wydawnictwa Drugie Polityka wschodnia Rzeczpospolitej Polskiej przed i po 2015 roku Praca zbiorowa pod redakcją Tigrana Ohanyana Facebook Książka ukazuje historyczne, geopolityczne i psychologiczne podłoże stosunków Polski z sąsiadami wschodnimi po 2015 roku ? Rosją, Ukrainą, Białorusią, Mołdawią, Gruzją i Armenią. Odsłaniając najważniejsze problemy tych relacji, starano się zdiagnozować interesy Polski wobec każdego z partnerów, tak w dziedzinie bezpieczeństwa, jak gospodarki i kultury. Książka ukazuje historyczne, geopolityczne i psychologiczne podłoże stosunków Polski z sąsiadami wschodnimi po 2015 roku... Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Polityka wschodnia Rzeczpospolitej Polskiej przed i po 2015 roku. Książka ukazuje historyczne, geopolityczne i psychologiczne podłoże stosunków Polski z sąsiadami wschodnimi po 2015 roku ? Rosją, Ukrainą, Białorusią, Mołdawią, Gruzją i Armenią. Książka ukazuje historyczne, geopolityczne i psychologiczne podłoże stosunków Polski z sąsiadami wschodnimi po 2015 roku ? Rosją, Ukrainą, Białorusią, Mołdawią, Gruzją i Armenią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI