Papież dyktator

Papież dyktator - Marcantonio Colonna | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcantonio Colonna
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Papież dyktator.pdf
ISBN
4893802965906

OPIS

"(Według autora książki) prawdziwy Franciszek jest całkiem inny niż jego wizerunek stworzony na potrzeby postępowej opinii publicznej. (...) Cóż, pseudosensacji na temat Watykanu pojawiło się wiele, jednak książka Colonny to dla obrazu papieża poważne wyzwanie. (...) Częste cytaty z oficjalnych wywiadów i źródeł dają spójny opis bohatera. Z całej masy faktów, dokumentów i nazwisk wyłania się obraz całkiem inny od tego, jaki lansują liberalne media." - Paweł Lisicki, redaktor naczelny "Do Rzeczy""Jeśli Franciszek, głowa Kościoła, sam nie czuje się szczególnie związany tradycją i sprawiedliwymi prawami, które przejął, co wtedy? (...) Jakiejkolwiek odpowiedzi udzieli się na to pytanie, będzie ona musiała uwzględniać otwierający oczy materiał zawarty w tej fascynującej książce" - Robert Royal, dziennikarz "The Catholic Thing""(Autor) twierdzi, że papież stał się nieobliczalny i że w Watykanie panuje przede wszystkim atmosfera strachu" - The Catholic HeraldKsiążka porusza kwestie:- wybór Bergoglia na papieża zaaranżowany przez "mafię" progresywistycznych kardynałów,- kontrowersyjna przeszłość papieża w Argentynie,- odrzucenie przez Franciszka reformy Kurii Rzymskiej,- narastanie korupcji i nowe skandale w Watykanie,- manipulacje papieża przy doktrynie Kościoła,- walka z konserwatywnymi zakonami i tradycją,- upolitycznienie i medialny obraz Franciszka,- mocne, autorytarne rządy papieża z Domu św. Marty.

Przeczytaj recenzję Papież dyktator. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Papież dyktator" to kontrowersyjna publikacja jednego z historyków, Marcantonia Colonny, który wysnuwa bardzo śmiałe spostrzeżenia.

Data zakończenia 2020-05-12 - cena 18,69 zł Papież dyktator Skrywana historia pontyfikatu papieża Franciszka Marcantonio Colonna. Fundacja pro Maria et Veritate Papież dyktator Skrywana historia pontyfikatu papieża Franciszka Marcantonio Colonna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI