Księga kości

Księga kości - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,59 MB
NAZWA PLIKU
Księga kości.pdf
ISBN
3837914919598

OPIS

Publikacje poświęcone przyrodzie należą do tych szczególnie lubianych przez dzieci. Poznawanie życia zwierząt, ich zwyczajów jest dla nich fascynującą i pouczającą przygodą. Już w połowie grudnia za pośrednictwem wydawnictwa Kocur Bury do księgarni trafi Księga kości. 10 wyjątkowych rekordów w świecie zwierząt ? książka, która zwierzęta przedstawia w zupełnie nietypowy sposób.A gdyby tak zacząć od wewnątrz?Czy można spojrzeć na zwierzęta z perspektywy kości? Zastanawiając się, które z nich m

Rzut kostką pozbawia nasze życie złudzeń, nie ma tu miejsca na okłamywanie siebie i innych czy pokrętne tłumaczenia. Rzut niepozorną bryłą z wymalowanymi kropkami uświadamia, jakie ograniczenia występują w naszy Księga Kości już od 27,02 zł - od 27,02 zł, porównanie cen w 31 sklepach.

Przed korzystaniem z księgi gości zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Aktualny czas w Czaszynie: Administrator strony: admin(at)czaszyn.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI