Iran śladami polskich uchodźców TW

Iran śladami polskich uchodźców TW - Radosław Fiedler | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Fiedler
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Iran śladami polskich uchodźców TW.pdf
ISBN
2067905681391

OPIS

Książka reprezentuje niezbyt często spotykany na naszym rynku wydawniczym rodzaj literatury podróżniczej. Łączy bowiem opis wyprawy, jej epizodów, spotkań, rozmów i impresji z pogłębioną refleksją historyczną i politologiczną. Autor, podróżnik kontynuujący tradycje swej rodziny oraz uznany badacz problematyki bliskowschodniej wykorzystuje swą wiedzę i umiejętności do zrelacjonowania efektów projektu Iran śladami polskich uchodźców. W jego ramach przedsięwzięta została wyprawa do Iranu, której ef

Zapraszamy do księgarni W niektórych szkołach nauczano języka perskiego, a także polskiej i irańskiej historii i geografii. Wyjazd polskich uchodźców z Iranu.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Iran śladami polskich uchodźców Książka reprezentuje niezbyt często spotykany na naszym rynku wydawniczym rodzaj literatury podróżniczej. Łączy bowiem opis wyprawy, jej epizodów, spotkań, rozmów i impresji z pogłębioną refleksją historyczną i politologiczną. Iran śladami polskich uchodźców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI