Camino de Santiago o chłopcu, który przeszedł 365 dni

Camino de Santiago o chłopcu, który przeszedł 365 dni - Mikołaj Wyrzykowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mikołaj Wyrzykowski
WYMIAR
4,61 MB
NAZWA PLIKU
Camino de Santiago o chłopcu, który przeszedł 365 dni.pdf
ISBN
9765692522143

OPIS

„Camino de Santiago: o chłopcu, który przeszedł 365 dni” to uniwersalna opowieść dla dzieci i dorosłych. Książka opowiada historię chłopca, który wraz ze swoim wiernym psem wyrusza na Camino de Santiago, aby dorosnąć: zamierza przejść 365 km, które liczy jak kolejne dni prowadzące go do dorosłości. To opowieść łącząca prawdziwą podróż oraz bajkowe widzenie świata, gdyż słynna droga jest widziana oczami dziecka. Szlak św. Jakuba staje się w niej tylko pretekstem do pokazania zmian, jakie zachodzą

To nie relacja z podróży, ... Kup teraz. Cena 18,61 zł.

To nie relacja z podróży, którymi zapełnione są półki w księgarniach, a raczej bajka: historia małego chłopca, który wraz ze swoim ukochanym psem ucieka z domu, decydując się dojść do Santiago. Camino de Santiago: O chłopcu, który przeszedł 365 dni - nowa książka Mikołaja Wyrzykowskiego Grudzień 20, 2017 Sprawdź niskie ceny i kup Camino de Santiago O chłopcu który przeszedł 365 dni w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! O chłopcu, który przeszedł 365 dni „Camino de Santiago: o chłopcu, który przeszedł 365 dni" to uniwersalna opowieść dla dzieci i dorosłych. Książka opowiada historię chłopca, który wraz ze swoim wiernym psem wyrusza na Camino de Santiago, aby dorosnąć: zamierza przejść 365 km, które liczy jak kolejne dni prowadzące go do ... Opis „Camino de Santiago: o chłopcu, który przeszedł 365 dni" to uniwersalna opowieść dla dzieci i dorosłych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI