Na szlaku sławy, krwi i złota

Na szlaku sławy, krwi i złota - Stefan Barszczewski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Barszczewski
WYMIAR
12,77 MB
NAZWA PLIKU
Na szlaku sławy, krwi i złota.pdf
ISBN
4327999603254

OPIS

Wyprawy konkwistadorów odmieniły Europę i Amerykę. Dla Europejczyków ekspansja na nowy kontynent była szansą na bogactwo i chwałę. Dla rdzennych mieszkańców oznaczała niewolę i koniec ich cywilizacji. Książka "Na szlaku sławy, krwi i złota" barwnie opowiada o narodzinach i podboju Nowego Świata. Lektura publikacji przenosi nas w XVI wiek i prowadzi ścieżkami konkwistadorów krok po kroku. Według słów autora w czasy: "Krwawych, rozpasanych, bez miary złota chciwych rycerzy i awanturników odrodzeni

Lektura publikacji przenosi nas w XVI wiek i prowadzi ścieżkami konkwistadorów krok po kroku. Według słów autora w czasy: Krwawych, rozpasanych, bez miary złota chciwych rycerzy i awanturników odrodzenia, którzy zdobyli Nowy Świat. Książka Na szlaku sławy, krwi i złota barwnie opowiada o narodzinach i podboju Nowego Świata.

Dla rdzennych mieszkańców oznaczała niewolę i koniec ich cywilizacji. Książka Na szlaku sławy, krwi i złota barwnie opowiada o narodzinach i podboju Nowego Świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI