Humanistyczne wyzwania ekologii umysłu: Gregory Bateson w Polsce

Humanistyczne wyzwania ekologii umysłu: Gregory Bateson w Polsce - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,20 MB
NAZWA PLIKU
Humanistyczne wyzwania ekologii umysłu: Gregory Bateson w Polsce.pdf
ISBN
7196677940197

OPIS

Znalazły się tu prace reprezentujące obszary dyscyplin i specjalności oraz praktycznych ukierunkowań ważnych typów refleksji i działań: filozofii, w tym epistemologii czy neurolingwistyki oraz psychologii i psychoterapii, kulturoznawstwa i teorii komunikacji, z akcentami z historii nauki, zarządzania, pedagogiki i jej dyscyplin szczegółowych jak dydaktyka ogólna, pedagogika ogólna i historia idei społecznych, terapii rodzin, projektów w sferze sztuki i praktyki komunikacyjnej, tradycji myślowych jak cybernetyka, ekologia w humanistyce, a także obszarów diagnoz dotyczących zakłóceń rozwoju i chorób, jak schizofrenia. [...] skala zróżnicowania refleksji i wdrożeń wokół idei Batesona zaowocowała koniecznością wydzielenia w tomie następujących przekrojów problemowych oraz kontekstów, w jakich zostały usytuowane zebrane tu artykuły.

Sprawdź! Humanistyczne wyzwania ekologii umysłu Gregory Bateson w Polsce . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Znalazły się tu prace reprezentujące obszary dyscyplin i specjalności oraz praktycznych ukierunkowań ważnych typów refleksji i działań: filozofii, w tym epistemologii czy Recenzja książki Humanistyczne wyzwania ekologii umysłu: Gregory Bateson w Polsce w serwisie BiblioNETka.pl Humanistyczne wyzwania ekologii umysłu Gregory Bateson w Polsce | Fundacja na rzecz myślenia im.

Chcę założyć konto ... KsiążkaHumanistyczne wyzwania ekologii umysłu Gregory Bateson w Polsce ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Kup teraz. Cena 38,09 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI