Cyberbezpieczeństwo we współczesnych konfliktach na BliskimWschodzie

Cyberbezpieczeństwo we współczesnych konfliktach na BliskimWschodzie - Jamil Absi | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jamil Absi
WYMIAR
3,62 MB
NAZWA PLIKU
Cyberbezpieczeństwo we współczesnych konfliktach na BliskimWschodzie.pdf
ISBN
9494077028150

OPIS

Autor w sposób oryginalny, odmienny niż w naszym kręgu kulturowym, postrzega problematykę cyberbezpieczeństwa, co ewidentnie jest wartością dodaną tej publikacji. To niestandardowe podejście komplementarnie uzupełnia znane nam interpretacje i ujęcia problematyki. Czytelnik zyskuje możliwość porównywania prezentowanych treści z poglądami pozytywnie zweryfikowanymi, upowszechnionymi oraz akceptowanymi w kręgu ekspertów zajmujących się problematyką cyberbezpieczeństwa.Publikacja ta może być znakomitym źródłem informacji dla autorów prac dyplomowych oraz ich opiekunów naukowych. Niezwykle rzadko mamy możliwość czytania w oryginale autora pochodzącego z innego kręgu kulturowego, który w sposób wyrafinowany prowadzi dialog wewnętrzny i wyraża językiem naukowym poglądy na temat cyberbezpieczeństwa.Wartość utylitarna tej pracy przejawia się w logice prowadzonych dociekań oraz oryginalności ujęcia.Z recenzji wydawniczej Prof. UJK dr hab.inż. Jana Zycha

To niestandardowe podejście komplementarnie uzupełnia znane nam interpretacje i ujęcia problematyki. Podręcznik do politologii Cyberbezpieczeństwo we współczesnych konfliktach na Bliskim Wschodzie - od 23,21 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Politologia, najtańsze i najlepsze oferty, Książka Cyberbezpieczeństwo we współczesnych konfliktach na Bliskim Wschodzie autorstwa Absi Jamil ... Autor w sposób oryginalny, nieco odmienny niż w naszym kręgu kulturowym, postrzega problematykę cyberbezpieczeństwa, co ewidentnie jest wartością dodaną tej publikacji.

Prowadzi także sprzedaż wysyłkową. Zamówienia można składać przez internet. Cyberbezpieczeństwo We Współczesnych Konfliktach Na Bliskim Wschodzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI