Żywe architektury. Analogia biologiczna w architekturze końca XX wieku

Żywe architektury. Analogia biologiczna w architekturze końca XX wieku - Lidia Klein | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Klein
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Żywe architektury. Analogia biologiczna w architekturze końca XX wieku.pdf
ISBN
9569487678886

OPIS

Wśród ogłaszanych w ostatnich latach konkursów na istotne budynki użyteczności publicznej, zwłaszcza muzea, trudno byłoby wskazać taki, w którym nie pojawiłoby się przynajmniej kilka „blobów” ? obłych, kojarzących się z formami natury, generowanych komputerowo projektów. Wpisując się w rosnące zapotrzebowanie rynku na spektakularne obiekty-­ikony, zdominowały one wyobraźnię inwestorów i użytkowników przestrzeni miejskiej. Niniejsza książka jest próbą przyjrzenia się genezie tego zjawiska i podda

Wśród ogłaszanych w ostatnich latach konkursów na istotne budynki użyteczności publicznej, zwłaszcza muzea, trudno byłoby wskazać taki, w którym nie pojawiłoby się przynajmniej kilka „blobów" - obłych, kojarzących ... Żywe architektury, Klein Lidia, 28,8 zł. Wśród ogłaszanych w ostatnich latach konkursów na istotne budynki użyteczności publicznej, zwłaszcza muzea, trudno byłoby wskazać taki, w którym nie p, Żywe architektury, Księgarnia PWN Katowice zaprasza Żywe architektury, Klein Lidia, 28,8 zł.

Analogie biologiczne w architekturze końca XX wieku. Wśród ogłaszanych w ostatnich latach konkursów na istotne budynki użyteczności publicznej, zwłaszcza muzea, trudno byłoby wskazać taki, w którym nie pojawiłoby się przynajmniej kilka „blobów" - obłych, kojarzących się z formami natury, generowanych komputerowo projektów. Analogia biologiczna w architekturze końca XX wieku".

POWIĄZANE KSIĄŻKI