Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie

Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie - Bożena Piątkowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Piątkowska
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie.pdf
ISBN
4880659817600

OPIS

Praca dotyczy tematu pozostającego w obszarze jednego z najpoważniejszych zagrożeń we współczesnym świecie. Obok niszczenia środowiska naturalnego w wyniku różnorodnychprocesów agresji ekologicznej oraz terroryzmu do zagrożeń tych niewątpliwie należy zjawisko przestępczości zorganizowanej.jest to problematyka niezwykle aktualna, chociażby z uwagi na skalę i charakter tego procederu w naszym kraju w warunkach rozwijającej się gospodarki rynkowej (rola syndykatów przestępczych w warunkach wolnego rynku i wolnej konkurencji). Zostało to podkreślone i udowodnione w treści rozprawy. Praca dotyczy zagadnienia, które należy uznać za znaczące i ważne zwłaszcza z perspektywy konieczności zwiększenia efektywności zwalczania wyższych form przestępczości.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

27. Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie - Spis Treści + Wstęp-20 % ... Książka Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie autorstwa Piątkowska Bożena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Przestępczość w sektorze paliwowym i jej zwalczanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI