Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego a ochrona środowiska

Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego a ochrona środowiska - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego a ochrona środowiska.pdf
ISBN
9640973171508

OPIS

Hasło "Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego" nie ma swojej literatury przedmiotu, nie znalazło dotąd też swego odzwierciedlenia w publicystyce, jest jednak rozpoznawalne i czytelne. Zawartość merytoryczna jego treści nie nasuwa wątpliwości. Mieści się w niej idea, a zarazem przesłanie dotyczące takiego gospodarowania energią, w którym determinantem są nie tylko rosnące potrzeby konsumpcyjne, lecz także troska o środowisko naturalne.

hasło europejski wymiar bezpieczeŃstwa energetycznego a ochrona Środowiska - rurociĄgi i gazociĄgi jako wspÓŁczesne narzĘdzie realizowania polityki paŃstwa. perspektywa europejsko-azjatycka, , 1,8 zł.

hasło Hasło "Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego" nie ma swojej literatury przedmiotu, nie znalazło dotąd też swego odzwierciedlenia w publicystyce, jest jednak rozpoznawalne i czytelne. Zawartość merytoryczna jego treści nie nasuwa wątpliwości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI