Energetyka - szanse, wyzwania i zagrożenia

Energetyka - szanse, wyzwania i zagrożenia - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,36 MB
NAZWA PLIKU
Energetyka - szanse, wyzwania i zagrożenia.pdf
ISBN
3579757831216

OPIS

"Energetyka - szanse, zagrożenia, wyzwania" to czwarty już tom cyklu "Bezpieczeństwo energetyczne - rynki surowców i energii". Zgodnie z naturą badań naukowych pozostaje kontynuacją poprzednich wydań. Zachowana została formuła edycyjna opublikowanych tekstów oraz niektóre bloki tematyczne. W treści nie brak zatem zagadnień, które poruszane były już we wcześniejszych edycjach. Przestrzeń poszukiwań badawczych można wprawdzie uznać za nieskończenie wielką, lecz większość prowadzonych dociekań skoncentrowana jest na wybranych jej częściach i dyscyplinach nauki. Oczywiście nie brak w przedkładanej Państwu książce i takich opracować, które wkraczają na pola dotąd niepoddane naukowej eksploracji. Stanowią one zaczątek nowego dyskursu, a zarazem i wsparcie dla procesu poznawczego prowadzonego na granicznych obszarach wiedzy. Zawartość niniejszej pozycji adresowana jest do szeroko pojętego środowiska akademickiego oraz wszystkich tych, którzy gotowi są już dziś dostrzec przyszłość energetyki, a przez jej pryzmat - również kreowanego przez nas jutra.dr hab. Piotr Kwiatkiewicz, prof. WAT

Zachowana została formuła edycyjna opublikowanyc... Energetyka - szanse, wyzwania i zagrożenia - Energetyka - szanse, zagrożenia, wyzwania to czwarty już tom cyklu Bezpieczeństwo energetyczne - rynki surowców i energii. Zgodnie z naturą badań naukowych pozostaje kontynuacją poprzednich wydań.

Zachowana została formuła edycyjna opublikowanych tekstów oraz niektóre bloki tematyczne. W treści nie brak zatem zagadnień, które poruszane były już we wcześniejszych edycjach ... Energetyka - szanse, wyzwania i zagrożenia rok wydania: 2016 ilość stron: 464 ISBN: 978-83-64541-10- format: 17x24 cm oprawa: miękka Opis Energetyka - szanse, zagrożenia, wyzwania to czwarty już tom cyklu "Bezpieczeństwo energetyczne - rynki surowców i energii". "Energetyka - szanse, zagrożenia, wyzwania" to czwarty już tom cyklu "Bezpieczeństwo energetyczne - rynki surowców i energii".

POWIĄZANE KSIĄŻKI