Znaczenie wojny

Znaczenie wojny - M. Magdalena Baran | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
M. Magdalena Baran
WYMIAR
12,77 MB
NAZWA PLIKU
Znaczenie wojny.pdf
ISBN
7599909871598

OPIS

Książka stanowi zbiór rozważań o teorii wojny sprawiedliwej wraz z jej odniesieniem do konkretnych przypadków (II wojna światowa, wojna w byłej Jugosławii, ludobójstwo w Rwandzie). Zawiera rys dotyczący historii samej idei, skupia się jednak na jej bardziej współczesnych aspektach, analizując zarówno etykę, jak i prawo związane z ideą wojny. Całość pisana jest zarówno w oparciu o źródła filozoficzne i historyczne, jak i o literaturę faktu oraz dzieła literackie. Głównymi postaciami, które towarz

Nowa pozycja Biblioteki Liberté! autorstwa dr Magdaleny M. Baran.

NKN miał pełnić funkcję naczelnej władzy wojskowej i cywilnej Polaków w Galicji. Wchodzący w jego skład politycy mieli nadzieję, że sojusz z Austro-Węgrami pozwoli przyłączyć do ... Dla Greków zwycięstwo pod Maratonem miało bardzo duże znaczenie, ponieważ pierwszy raz Persowie zostali pokonani w bitwie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI