Rozeznawanie duchowe

Rozeznawanie duchowe - Bruna Od Maryi S. | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bruna Od Maryi S.
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Rozeznawanie duchowe.pdf
ISBN
3858476503082

OPIS

Od autorki: "W epoce szumu i zabiegania wielu ludziom z ogromnym trudem przychodzi dokonywanie wyborów, które ukształtują czas, jaki im został na tej ziemi. Napisałam tę książkę poruszona smutnym przykładem licznych bliższych i dalszychmi osób, które miały poważny problem z rozeznawaniem i ostatecznie niejednokrotnie rezygnowały z wielkich i cennych aspiracji czy nawet realizacji powołania. "Spis treści:Słowo wstępne ? s. 7 Kwestie podstawowe ? s. 8 1. Czym jest rozeznawanie duchowe? ? s. 14 2

W szerszym znaczeniu to dar, pozwalający na odróżnienie Bożych natchnień od tego co jest w nas naturalnym uzdolnieniem, impulsem, pokusą czy działaniem złego ducha, (Por. 1Kor 12,10 ... Rozeznawanie duchowe.

Dzielić: Poprzedni Nowa doskonałość. 6 Niedziela Zwykła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI