Prawdy w polityce

Prawdy w polityce - Tadeusz Buksiński | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Buksiński
WYMIAR
3,20 MB
NAZWA PLIKU
Prawdy w polityce.pdf
ISBN
8753661896605

OPIS

„Otrzymujemy tu oto zgrabnie napisaną książkę, którą czyta się dobrze, a która przybliża czytelnika do problemu ważkiego filozoficznie, ale też nader istotnego dla praktyki politycznej. W związku z tym trudno do niej mieć większe pretensje za z lekka niefrasobliwe mieszanie tych dwóch poziomów rozważań.”Prof. dr hab. Marek N. Jakubowski ? z recenzji wydawniczej Tadeusz Buksiński — profesor emerytowany. Zajmuje się filozofią polityki oraz filozofią moralności. Jest autorem ponad 160 artykułów o

To... Jak odróżnić w polityce prawdę od kłamstwa? Jest to bardzo trudne, ponieważ zalewa nas potok informacji politycznych, gospodarczych i wszelkich innych. Trzeba być specjalistą w każdej dziedzinie życia, by umieć powiedzieć, co jest prawdą, co półprawdą, ćwierć prawdą lub całym kłamstwem. Nowoczesny portal ludzi myślących założony przez Jacka i Michała Karnowskich.

Posted on 17 maja 2020 17 maja 2020. Czy prawda w polityce jest w ogóle możliwa? Jeśli przyjąć za księdzem Józefem Tischnerem, że są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda, to polityce ... Prawda w polityce BAJ 06.11.2006 - Pomysł spotkań narodził się z głębokiej potrzeby serc, a także z __poczucia ciążącego na nas obowiązku kontynuacji nauczania Papieża -__Rodaka ... „Książka Doroty Sepczyńskiej podejmuje bardzo ciekawy i niezwykle ważny problem prawdy w polityce i życiu społecznym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI