Bałaganiaki

Bałaganiaki - Agnieszka Zimnowodzka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Zimnowodzka
WYMIAR
9,57 MB
NAZWA PLIKU
Bałaganiaki.pdf
ISBN
5431461160084

OPIS

Kolejna część przygód mieszkańców miasteczka Humorki. Tym razem podejrzymy Bałaganiaki.Jeśli chcesz poznać różne stopnie bałaganu i dowiedzieć się, jak to możliwe, że BAJZEL na zawołanie przemieszcza się w inne miejsce, zajrzyj do domu Bałaganiaków! Przekonasz się, że nie bez powodu mieszkają u zbiegu ulic Mocnych Wrażeń i Przebranej Miarki!

Tym razem podejrzymy Bałaganiaki. Jeśli chcesz poznać różne stopnie bałaganu i dowiedzieć się, jak to możliwe, że BAJZEL na zawołanie przemieszcza się w inne miejsce, zajrzyj do domu Bałaganiaków! Bałaganiaki.

Jeśli chcesz poznać różne stopnie bałaganu i dowiedzieć się, jak to możliwe, że BAJZEL na zawołanie przemieszcza się w inne miejsce, zajrzyj do domu Bałaganiaków! Przekonasz się, że nie bez powodu mieszkają u zbiegu ulic Mocnych Wrażeń i Przebranej Miarki! Tytuł : Bałaganiaki : historia z serii humorki Autorzy : Zimnowodzka, Agnieszka Temat : Opowiadanie dziecięce polskie - 21 w. Współtwórcy : Kwapińska, Małgorzata. Informacje o HUMORKI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI