Burdzimdla i rycerz

Burdzimdla i rycerz - Anna Jetkowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Jetkowska
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Burdzimdla i rycerz.pdf
ISBN
3012455482150

OPIS

Przyznaj się...Ty też zawsze chciałeś być rycerzem...Walczyć ze smokami, dokonywać wielkich czynów i chodzić w blasku sławy...Moja nowa bohaterka, Burdzimdla, spotyka rycerza w deszczowe sierpniowe popołudnie. Ale dziwny z niego typek: z nikim nie walczy, nie jest ani trochę bohaterski, a od smoków woli arbuzy. Tymczasem do wioski zbliża się COŚ lub KTOŚ, kto z pewnością nie ma dobrych zamiarów. Jak zachowa się nowy znajomy Burdzimdli, gdy trzeba będzie stanąć do walki? Czy to na pewno rycerz, czy zwykły oszust?

Stan: Nowy produkt. Autor: Anna Jetkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowe Media.

Ale dziwny z niego typek: z nikim nie... Dzięki takiemu wyjątkowemu duetowi powstała książka „Burdzimdla i Rycerz" która ukazała się nakładem Wydawnictwa Nowe Media. Podczas wielkiej, sierpniowej ulewy wracając z targu z koszem pełnym frykasów Burdzimdla zauważa stojącego pod drzewem Rycerza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI