Opowieści spod złocistej tęczy 2

Opowieści spod złocistej tęczy 2 - Krystyna Wajda | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Wajda
WYMIAR
3,94 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści spod złocistej tęczy 2.pdf
ISBN
4008185022106

OPIS

Na stronach drugiej części znajduje się siedem kolejnych niezwykłych historii, które zabiorą w przedziwny świat i na pewno pobudzą wyobraźnię czytelnika. Tytuły baśni drugiego tomu to: • „Margaretkolandia" ? losy rodzeństwa mieszkającego w czarownej krainie ? pięknej dziewczyny, którą wszyscy nazywają Margaretką i jej dzielnego brata o imieniu Marko.• „Trzyoki" ? historia dziwacznego karła o ogromnym sercu i jego tajemnicach.• „Miromir "? spotkanie z chłopcem o imieniu Miromir, który odsłoni swo

Na stronach drugiej części znajduje się siedem kolejnych niezwykłych ... Sprawdź niskie ceny i kup Opowieści spod złocistej tęczy 2 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Opowieści spod złocistej tęczy 2, Wajda Krystyna, 19,8 zł. „Opowieści spod złocistej tęczy" - drugi tom zbioru baśni dla młodych czytelników, to ciąg dalszy przygód różnych bohaterów tęczowych opowieści.

ISBN 978-83-66188-01-3. Stan Nowy Wydawca KRYWAJ.

POWIĄZANE KSIĄŻKI