Kuchnia smakosza

Kuchnia smakosza - Elżbieta Gontarska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Gontarska
WYMIAR
9,6 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia smakosza.pdf
ISBN
4634108209781

OPIS

Kuchnia Smakosza to zbiór sprawdzonych przepisów z całego świata, które każdy z nas może wykonać w domowym zaciszu. Kolorowe, apetyczne zdjęcia pokazują jak powinna wyglądać każda potrawa: od sosów i przystawek po dania mięsne, rybne, zupy, ciasta, desery i nie tylko. Nasza książka jest przeznaczona zarówno dla doświadczonych gospodyń, jak też dla tych początkujących. Zapraszamy do wspólnego gotowania i życzymy Smacznego!

Gotujemy domowe obiady na wynos, dostarczamy usługi cateringowe, pieczemy pyszne ciasta i torty... Kuchnia Smakosza Zamość, Zamość. 899 osób lubi to · 103 użytkowników tu było.

Ostatnia opinia. 4 gwiazdek z 1162 opinii Anonimowy 11 lut 2021 o 9:38 Obawiałam się przez mnóstwo negatywnych opinii tutaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI