Widząca

Widząca - Daria Aksamit | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daria Aksamit
WYMIAR
7,32 MB
NAZWA PLIKU
Widząca.pdf
ISBN
9954396791900

OPIS

Podczas gdy młodsza siostra Klary znika w niewyjaśnionych okolicznościach, dziewczyna odkrywa w sobie dar jasnowidzenia.Dzięki jej pomocy policjantom udaje się odnaleźć zaginioną nastolatkę, lecz okazuje się, że mają do czynienia z seryjnym mordercą. Losy Klary i jednego z policjantów splata chęć odnalezienia sprawcy. Im dalej zagłębiają się w poszukiwania, dziewczyna poznaje i stopniowo zaczyna kontrolować swoje moce.

Sytuacja może się wydawać dziwna, gdyż zapewne dysk jest widoczny w BIOS-ie. Rok Szczura: Widząca to pierwszy tom trylogii, na którą składają się: Rok szczura: Wędrowniczka i Rok szczura: Świeca Ogromny plus za humor, cięte wypowiedzi i riposty bohaterów, nie raz uśmiechałam się sama do siebie podczas lektury. Drugi plus za oryginalny pomysł na fabułę i historię zapisaną na kartach książek. Zaburzenia widzenia pojawiają się, gdy do naszego mózgu, a dokładniej do kory wzrokowej, nie docierają wszystkie impulsy z oka.

Dzieci fantastycznie reagują na kolorowe obrazki, wcale nie kojarząc ich z trudnym słowem terapia, lecz traktując zajęcia jako dobrą zabawę pełną kolorów, postaci z bajek i dobrej zabawy. ORTO-OPTICA CENTRUM DOBREGO WIDZENIA Specjalistyczny Gabinet Ortoptyczno-Optometryczny w Krakowie ul. Królewska 5/3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI