Łowca smaku

Łowca smaku - Urszula Ziętek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Ziętek
WYMIAR
9,56 MB
NAZWA PLIKU
Łowca smaku.pdf
ISBN
5641133341106

OPIS

Dziennikarz kulinarny Garik Nadej zostaje wplątany w morderstwo swojego kolegi po fachu. Razem z szaloną przyjaciółką Sylwią postanowił rozwikłać tajemnicę zbrodni, aby oczyścić się z zarzutów.Co należy podać do ramenu? Czy da się po smaku rozpoznać składniki potrawy? I najważniejsze ? kto mógł pragnąć śmierci znanego warszawskiego krytyka kulinarnego?Tego wszystkiego dowiesz się z Łowcy smaku. Urszula Ziętek udowodniła, że nawet najbardziej ponure zbrodnie da się opisać z humorem, dystansem i…

Razem z szaloną przyjaciółką Sylwią postanowił rozwikłać tajemnicę zbrodni, aby oczyścić się z zarzutów. Informacje o ŁOWCA SMAKU, URSZULA ZIĘTEK - 8184145716 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-02 - cena 23,33 zł W ramach akcji #książkanawakacje będziemy systematycznie prezentowali Wam takie książki.

Przeczytaj opis książki "Łowca smaku" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Łowca smaku". Łowca smaku - Kryminał w najlepszym smaku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI