Jedno życie. Moje widzenie świata

Jedno życie. Moje widzenie świata - Anna Magdalena Dapczyńska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Magdalena Dapczyńska
WYMIAR
6,17 MB
NAZWA PLIKU
Jedno życie. Moje widzenie świata.pdf
ISBN
3220468703160

OPIS

Od autora:"Staram się unikać w tej książce filozofowania, omawiania różnych terapii i technik - to wszystko można znaleźć gdzieś indziej. Namawiam natomiastdo poznawania, uczenia się i wyciągania własnych wniosków. Jesteś wolny, doceń swoją mądrość. Zawsze widzę w pacjencie człowieka i nigdy nie spotkałam dwóch takich samych przypadków. Zwykłe złamanie ręki dla każdego oznacza coś zupełnie innego. Od zatrzymania w biegu i zawołania:" Halo, zrób coś ze sobą" po całkowitą zmianę trybu życia, pracy, związku.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

Wiedziałam, jak będzie wyglądało moje życie i to konkretne rodzicielstwo. Zrobiłam to świadomie, a skoro tak, to wybrałam najlepiej, jak tylko mogłam, bo do czegoś ci konkretni rodzice są mi potrzebni". Jedno życie Moje widzenie świata, Dapczyńska Magdalena Anna, 43,2 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI