Za szybą

Za szybą - Anna Okulewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Okulewicz
WYMIAR
10,85 MB
NAZWA PLIKU
Za szybą.pdf
ISBN
2567099867457

OPIS

Za szybą ? zbiór wierszy autorki z Gdańska ? nagroda II edycji Konkursu Jednego Wiersza przy okazji Drugiej Nocnej Odsłony KryWaj i Ogólnopolskiej Szuflady Literackiej w Koszalinie (lipiec 2017). Sponsorami nagrody byli: Janusz Wiesław Budnik z Sochaczewa i wydawnictwo KryWaj. Na pierwszych stronach książki piękna dedykacja: Z dedykacją dla Ciebie, Elisabeth... Dziękuję, że jesteś moim światełkiem w tunelu, bo kiedyś miałam marzenia, a dzięki Tobie nauczyłam się je realizować...

Tutaj kierowcy wystarczy bilet elektroniczny, a płatność może uregulować kartą albo BLIK-iem. „Smart city" cały czas szuka udogodnień dla swoich mieszkańców. Za Szybą.

Audycję prowadzi Grzegorz Makowski, Katarzyna Tokarska i Martyna Kubiak. Zapraszamy na kolejny koncert w Scenie za szybą, który będzie miał miejsce 30.08.2020 o godzinie 20:00! Podczas tego wyjątkowego wieczoru czekamy na publiczność w sali kameralnej, a tych, którzy chcą nas oglądać i słuchać w zaciszu swojego domu, umożliwiamy transmisję on-line na żywo. Za kryształową szybą to również uniwersalna opowieść o losach polskich ziemian i o sile więzów, które wytrzymują nawet najcięższą próbę. Nie jest łatwo napisać dzieje własnej rodziny, jeśli się chce zachować obiektywizm i nie popaść w łatwą chełpliwość, do czego mogą upoważniać życiorysy przynajmniej kilkorga ... Muzeum za szybą to dobry pomysł żeby nie wpuszczać do środka świdnickich homofobów 12344567890 / 16 lutego 2021 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI