Jej opowieści. Rzecz o równouprawnieniu kobiet

Jej opowieści. Rzecz o równouprawnieniu kobiet - Jarosław Kapsa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Kapsa
WYMIAR
4,73 MB
NAZWA PLIKU
Jej opowieści. Rzecz o równouprawnieniu kobiet.pdf
ISBN
4458522405686

OPIS

"Książka jest freskiem, ukazującym pełny obraz sytuacji kobiet w kontekście ich walki o równouprawnienie. (...) Obejmuje wiele obszarów kobiecej aktywności: od życia prywatnego, poprzez edukację na różnych poziomach, pracę zawodową, aktywność społeczną, aż po działalność parlamentarną i walkę na froncie wojennym. Kobiety, o których pisze Jarosław Kapsa, reprezentują różne środowiska społeczne i różny status majątkowy, prawdziwymi jednak bohaterkami są inteligentki, zajmujące się działalnością na rzecz równouprawnienia wszystkich kobiet". (z przedmowy Barbary Stelbickiej).

Rzecz o równouprawnieniu kobiet autorstwa Kapsa Jarosław , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 18,06 zł . Przeczytaj recenzję Jej opowieści.

Rzecz o równouprawnieniu kobiet" idealnie wpisuje się w tę okrągłą rocznicę przypominając o tym, jak ważna była i jest to kwestia. Jej opowieści. Rzecz o równouprawnieniu kobiet; Promocja ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ 0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Jej opowieści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI