Schizofrenia & Company

Schizofrenia & Company - Ewa Sonnenberg | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Sonnenberg
WYMIAR
6,5 MB
NAZWA PLIKU
Schizofrenia & Company.pdf
ISBN
3960576868638

OPIS

W swojej najnowszej książce poetyckiej Ewa Sonnenberg, uznana i ceniona pisarka, bierze na literacki warsztat temat szaleństwa. Problem ten w literaturze podejmowało już wielu przed nią, autorka jednak podchodzi do niego w sposób świeży i niebanalny.Czytelnik otrzymuje rozpisaną na dwie żeńskie role ? Schizofrenia i Crazy ? historię popadania w obłęd, ale też radzenia sobie z tym stanem przy jednoczesnym i ciągłym zderzaniu się z rzeczywistością. Bohaterki Sonnenberg z jednej strony zyskują s

Problem ten w literaturze podejmowało już wielu przed nią, autorka jednak podchodzi do niego w sposób świeży i niebanal Schizofrenia jest chorobą przewlekłą, którą można i należy leczyć w celu uzyskania remisji pełnej lub remisji funkcjonalnej, tj. powrotu do normalnego życia.

Problem ten w literaturze podejmowało już wielu przed nią, autorka jednak podchodzi do niego w sposób świeży i niebanalny. Schizofrenia jest chorobą psychiczną należącą do psychoz. Objawia się przede wszystkim zaburzeniami myślenia (często znaczna nielogiczność myślenia, sprzeczności w myśleniu) i spostrzegania (postrzeganie świata w zmienionej chorobowo formie), a także niedostosowanym i płytkim afektem (brak lub pojawianie się nieadekwatnych emocji). Kup teraz na Allegro.pl za 14,99 zł - EWA SONNENBERG SCHIZOFRENIA & COMPANY BDB z miasta Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI