Farby. Szkicownik artysty

Farby. Szkicownik artysty - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Farby. Szkicownik artysty.pdf
ISBN
1629686163107

OPIS

Szkicownik artysty to dodatek praktyczny do książki „Czyje to farby? Tajemnice warsztatu artysty”. Proponowane zadania nawiązują do poznanych technik plastycznych, przemycając gdzieniegdzie informacje i ciekawostki, z którymi czytelnik zetknął się w książce.Szkicownik może być także traktowany jako samodzielna pozycja. Jest pełen ciekawych artystycznych zadań i wyzwań. Zaprasza do twórczej pracy z farbami, pastelami, kredkami czy ołówkiem, ale też zachęca do eksperymentowania z wycinankami i w

Jest pełen ciekawych artystycznych zadań i wyzwań ... Informacje o FARBY. SZKICOWNIK ARTYSTY - 9848623811 w archiwum Allegro.

Jest pełen ciekawych artystycznych zadań i wyzwań. Szkicownik artysty to dodatek praktyczny do książki Czyje to farby?Tajemnice warsztatu artysty. Proponowane zadania nawiązują do poznanych technik plastycznych, przemycając gdzieniegdzie informacje i ciekawostki, z którymi czytelnik zetknął się w książce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI