Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie

Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie - Przemek Kawecki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemek Kawecki
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie.pdf
ISBN
3550219602821

OPIS

Ks. Przemysław KAWA Kawecki SDB - salezjanin, dziennikarz, wychowawca młodzieży, kaznodzieja i rekolekcjonista. Absolwent teologii UKSW oraz socjologii KUL. W latach 2006 - 2012 pracował w TVP, realizując/prowadząc programy: "Pytając o Boga", "Słowo na niedzielę", "Mam przepis na pielgrzymowanie". W stacji Religia.tv prowadził "Rozmównicę", a w TVR program "Z wiara". Pasjonuje go popkultura. Chętnie angażuje się w projekty popularyzujące duchowość przy użyciu nowych narzędzi i pomysłów, które daje współczesna kultura medialna. Twórca projektów "Hip-hop dekalog", "Osiem błogosławieństw dla hip-hop" oraz magazynu "DRAKKA - Pismo dla grzeszników". Prowadzi Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy EMAUS w Czerwińsku nad Wisłą. Działa w ramach Salezjańskiego Ruchu Ewangelizującego SAUREL. Współorganizator ogólnopolskiego festiwalu Campo Bosco, organizator cyklicznych spotkań konferencyjno - warsztatowych ProVOCATIO oraz Misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku. Autor książki "Siła serca kontra siła pieści".

Sprawdź! Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie - 9788365414014 Podrecznikowo.pl - najtańsze książki w sieci. Księgarnia internetowa PODRĘCZNIKOWO oferuje Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie . Sprawdź nasze pozostałe książki i gry edukacyjne dla dzieci. „Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie" ks.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie" ks. Przemka KAWY Kaweckiego to zbiór rozmów, które trafią w sedno.

POWIĄZANE KSIĄŻKI