Teczka małego artysty

Teczka małego artysty - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,49 MB
NAZWA PLIKU
Teczka małego artysty.pdf
ISBN
4143500095686

OPIS

Wszystkie dzieci lubią rysować. Rysowanie dostarcza dziecku dużo radości i dobrej zabawy, podczas której uczy się kreślenia rozmaitych form i kształtów, ćwiczy umiejętność posługiwania się ołówkiem i kredkami, rozwija sprawność grafomotoryczną, niezwykle istotną dla nauki pisania. W książeczkach „Uczę się rysować” zaprezentowane są kolejne etapy powstawania rysunków, co z pewnością zainteresuje dziecko i zachęci je do podejmowania prób samodzielnego rysowania. Książeczki zawierają proste i jasne

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Teczka małego artysty. Autorzy: praca zbiorowa : Zbiór projektów plastycznych z wykorzystaniem różnorodnych technik.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Teczka małego artysty Podręcznik szkolny już od 9,51 zł - od 9,51 zł, porównanie cen w 12 sklepach. Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Teczka małego artysty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI