Misie nie chcą spać

Misie nie chcą spać - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Misie nie chcą spać.pdf
ISBN
8616723594446

OPIS

„Działo się to w lesie, w gęstym, starym lesie, i to tak gęstym i starym, że możemy go nazwać borem lub puszczą” ? tym oto zdaniem Ludwik Górski przed ponad czterdziestu laty rozpoczął historię misiów: Misiowej Mamy i dwóch małych, Hopcia oraz Tralusia. Historia to typowa i nietypowa zarazem. Typowa, gdyż misie, jak to na maluchy przystało, wzbraniają się przed pójściem spać. Nietypowa, bo nie o zwykły sen tu idzie, a o sen zimowy. Gdy misiowa Mama przygotowuje legowisko, niesforne maluchy oddal

Dlaczego typowa? Bo misie, jak na maluchy przystało, nie chcą pójść spać.Dlaczego nietypowa? Misie nie chcą spać „Działo się to w lesie, w gęstym, starym lesie, i to tak gęstym i starym, że możemy go nazwać borem lub puszczą" ? tym oto zdaniem Ludwik Górski przed ponad czterdziestu laty rozpoczął historię misiów: Misiowej Mamy i dwóch małych, Hopcia oraz Tralusia. Historia to typowa i nietypowa zarazem. Informacje o Misie nie chcą spać - Ludwik Górski - 6798396589 w archiwum Allegro.

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz! 06 marca 2011 zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie Teatru "Logo-Art" z Gdyni "Misie nie chcą spać" Hopdziś i Tralaluś to dwa wesołe misie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI