Leniwczaki

Leniwczaki - Agnieszka Zimnowodzka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Zimnowodzka
WYMIAR
3,14 MB
NAZWA PLIKU
Leniwczaki.pdf
ISBN
6472613260340

OPIS

„Lenistwo można pokonać tylko jeszcze większym lenistwem!” Ta zasada sprawdziła się w domu Leniwczaków, które pewnego dnia niespodziewanie weszły w posiadanie małego leniwca. Jaki był tego skutek? Zobacz sam!Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Leniwczaków.

Premiera: 2018-04-09. Księgarnia internetowa merlin.pl Leniwczaki --- całe WN PWN teraz -30% --- już od 12,64 zł - od 12,64 zł, porównanie cen w 11 sklepach.

Jaki był tego skutek? Zobacz sam! Leniwczaki - Zimnowodzka Agnieszka - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI