Nowy kolega Przygody Fenka

Nowy kolega Przygody Fenka - Magdalena Gruca | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Gruca
WYMIAR
11,11 MB
NAZWA PLIKU
Nowy kolega Przygody Fenka.pdf
ISBN
7907454898094

OPIS

Książeczki i bajki dla dzieci„Przygody Fenka" to bajki o szerokim aspekcie edukacyjnym, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Tworzone są przez specjalistów ? praktyków w dziedzinie wychowania i kształcenia dzieci, dzięki czemu są ściśle dostosowane do ich wieku i możliwości rozwojowych.Odpowiadają nie tylko na potrzeby przedszkolaków, ale także ich opiekunów. Przygody Fenka - Bajki edukacyjne:Przygody Fenka to nie tylko książeczki w wersji papierowej, ale również audiobooki, scenari

Przygody Fenka. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książeczki i bajki dla dzieci „Przygody Fenka" to bajki o szerokim aspekcie edukacyjnym, skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym.

Książki z serii „Przygody Fenka" obecne są w wielu polskich przedszkolach, wykorzystywane przez psychologów i odpowiedzialnych rodziców. Przygoda Fenka. Relacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI