Figle-migle AUDIOBOOK

Figle-migle AUDIOBOOK - Emilia Szczęsna | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilia Szczęsna
WYMIAR
5,16 MB
NAZWA PLIKU
Figle-migle AUDIOBOOK.pdf
ISBN
8859957873310

OPIS

Każde dziecko ma wymarzony zawód, ulubione zajęcie, swój własny sposób na spędzanie wolnego czasu, każde czegoś nie lubi i czegoś się boi… Chłopcy lubią bawić się w policjantów i złodziei, a dziewczynki marzą o księciu z bajki… I to są uroki dzieciństwa…„Figle ? migle” to zbiór opowiadań, w których wszystkie dialogi zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami z dziecięcej codzienności, co uczyniło tę płytę bardzo „życiową” i bliską jej odbiorcom. Każdy rodzic, babcia i dziadek odnajdzie tu swojego milusińskiego albo namiastkę własnego dzieciństwa. Lekkie i zabawne słuchowisko jest doskonałe do wspólnego podróżowania i stania w korkach ulicznych. Radosna barwa głosu lektora przenosi dorosłych słuchaczy w świat dzieci, a najmłodszych utwierdza w dziecięcej radości życia.Płyta przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

To cudowny prezent dla naszego malucha, który z pewnością nie znudzi mu się przez długie, długie miesiące. Zabawa ta nie wymaga ani baterii, ani specjalistycznego oprogramowania.

🔸 Będziemy kontaktować się ze wszystkimi osobami, które dokonały rezerwacji urodzin. 🔸 Kochani uważajcie na siebie oraz swoich bliskich. Książka audio Figle-migle - Emilia Szczęsna Każde dziecko ma wymarzony zawód, ulubione zajęcie, swój własny sposób na spędzanie wolnego czasu, każde czegoś nie lubi i czegoś się boi" Chłopcy lubią bawić się w policjantów i złodziei, a...

POWIĄZANE KSIĄŻKI