Sexperymenty

Sexperymenty - Adam Grodzki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Grodzki
WYMIAR
6,5 MB
NAZWA PLIKU
Sexperymenty.pdf
ISBN
4663706465939

OPIS

O CZYM JEST? O skrzętnie skrywanych przed dorosłymi, tajnych faktach z życia seksualnego współczesnej młodzieży. Ale również o dorastaniu, pełnym autentycznych i nieprawdopodobnych wprost przygód erotycznych oraz stopniowym dojrzewaniu do dorosłego życia seksualnego.Bohaterem powieści jest nastolatek, próbujący poradzić sobie z gwałtownie budzącą się w nim seksualnością. Poszukuje nie tylko wiedzy, ale i upragnionych doświadczeń seksualnych. A czyni to na najprzeróżniejsze sposoby. Chłopak, na oczach czytelnika, przeistacza się z doświadczonego(!) wbrew pozorom prawiczka, w czułego faceta potrafiącego rozkochać w sobie dojrzałą kobietę, z którąprzez ponad dwa lata łączy go burzliwy romans.Autor książki jest seksuologiem oraz wieloletnim wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim. Opisane w powieści przypadki zna z autopsji. Zostały mu zrelacjonowane przez młodych ludzi. Zmienił imiona, a także nazwiska bohaterów oraz czas i miejsce akcji. Stworzył fikcję literacką bazującą na wziętych z życia relacjach przypadkowych osób.

ISBN 978-83-952813--3. Stan Nowy Wydawca GRODZKI ADAM.

O CZYM JEST? O skrzętnie skrywanych przed dorosłymi, tajnych faktach z życia seksualnego współczesnej młodzieży. SEXperymenty - Grodzki Adam , tylko w empik.com: 14,19 zł . Przeczytaj recenzję SEXperymenty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI