Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 3

Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 3 - Krzysztof Garbacz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Garbacz
WYMIAR
11,96 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 3.pdf
ISBN
2696808844167

OPIS

Agencja Wydawnicza "PDN" przygotowała trzeci i zarazem ostatni tom przewodnika, w którym autor proponuje wędrówkę po 204 historycznych miejscowościach leżących w powiatach: gorzowskim, słubickim, sulęcińskim, międzyrzeckim oraz strzelecko-drezdeneckim. Można tu zwiedzić wiele zabytków architektury reprezentowanych między innymi przez kościoły, zabudowę mieszkalną oraz pozostałości zespołów folwarcznych z pałacami, dworami i założeniami parkowymi.

Skip to the beginning of the images gallery. ...

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o PRZEWODNIK PO ZABYTKACH WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO 3 - 6849743491 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-03-30 - cena 59,90 zł Niniejszy przewodnik powstał częściowo w oparciu o opublikowaną w 2005 roku książkę Szlakiem zabytkowych miast.

POWIĄZANE KSIĄŻKI