Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 1

Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 1 - Krzysztof Garbacz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Garbacz
WYMIAR
9,69 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 1.pdf
ISBN
9940275944956

OPIS

Jest to ostatnia publikacja z trzytomowej serii poświęconej dziedzictwu materialnemu zachowanemu w regionie lubuskim. Pierwszy tom obejmował powiaty: zielonogórski, świebodziński i krośnieński (nakład wyczerpany), zaś drugi: żarski, żagański, nowosolski oraz wschowski. Tomy te częściowo opracowano w oparciu o opublikowaną w 2005 roku książkę Szlakiem zabytkowych miast. Przewodnik po południowej części województwa lubuskiego. Obecna książka, obejmująca powiaty: gorzowski, słubicki, sulęciński,

Outlet: uszkodzenie okładki bez wpływu na treść Jest to ostatnia publikacja z trzytomowej serii poświęconej dziedzictwu materialnemu zachowanemu w regionie lubuskim. Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego. Tom 2 - Przewodnik został wzbogacony o prezentację zabytków znajdujących się w mniejszych miejscowościach.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI