Mało morza mało

Mało morza mało - Ilma Rakusa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilma Rakusa
WYMIAR
7,99 MB
NAZWA PLIKU
Mało morza mało.pdf
ISBN
4515531241967

OPIS

Książka Rakusy to o wiele więcej niż czuły autoportret poetki. Linie jej życia przecinają miejsca historycznych pęknięć. Dlatego jest to przede wszystkim lekcja na temat XX wieku. Martina Meister

Dlatego jest to przede wszystkim lekcja na temat XX wieku.Martina... Od Do Książki - Literatura piękna - Proza - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Kup teraz na Allegro.pl za 27,29 zł - MAŁO MORZA MAŁO - Ilma Rakusa (KSIĄŻKA) z miasta Konin.

Dlatego jest to przede wszystkim lekcja na temat XX wieku. Małe miejscowości nadmorskie mają swój niepowtarzalny urok. Morza szum, ptaków śpiew, dzika plaża pośród drzew… Wielu z nas planuje urlop nad polskim Bałtykiem, jednak myśl o dziesiątkach parawanów, tłoku i gwarze skutecznie zniechęca do wypoczynku w nadmorskich kurortach. Mało morza mało - Ilma Rakusa - opis książki: Książka Rakusy to o wiele więcej niż czuły autoportret poetki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI