Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba

Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba - Przemysław Wechterowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Wechterowicz
WYMIAR
12,21 MB
NAZWA PLIKU
Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba.pdf
ISBN
6875127664904

OPIS

Pewnego razu żył sobie Niedźwiedź podobny do innych niedźwiedzi. Brązowe futro leżało na nim jak ulał, a jego najulubieńszym przysmakiem był miód. Ale nasz bohater posiadał też pewien dar, który wyróżniał go pośród niedźwiedziej braci. Niedźwiedź ten umiał czytać.Gdy na polanie w lesie znalazł skrzynię pełną książek dla dzieci, z miejsca chciał się podzielić tym skarbem z innymi zwierzętami. Napotkał jednak zdecydowany opór i od tej pory marzył tylko o jednym ? znaleźć kogoś, z kim połączy go niewidzialna więź wspólnej miłości do książek. Czy pragnienie Niedźwiedzia się spełni?Posłuchajcie baśni zaczarowanej, która tę ma właściwość, że kto wysłucha jej uważnie od początku do końca z otwartym sercem, podążając w ślad za nią jej nieodgadnionymi ścieżkami, ten już przenigdy jej nie zapomni, a baśń hojnie wynagrodzi swego wiernego słuchacza przedziwnymi darami swymi. Niby szemrzący leśny strumyk snuć się będzie w jego wyobraźni, aż dotarłszy do serca samego, przemieni się w delikatnie bijące źródło pociechy i ukojenia, w którym ilekroć obdarowany zechce się przejrzeć, obrazy radosne i szczęśliwe zobaczyć dane mu będzie.

Niepowtarzalne ilustracje z jedynym w swoim rodzaju autografem, to będzie coś. Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Kinderkulka, od czwartku 23 maja do niedzieli 26 ... Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba to w pierwszej kolejności ciepła, barwna i wzruszająca opowieść o czytaniu, czytelnikach, książkach, przyjaźni.

Ale nasz bohater posiadał też pewien dar, który wyróżniał go pośród ... Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba tekst: Przemysław Wechterowicz ilustracje: Gabriela Cichowska Wydawnictwo Kinderkulka, 2019 Najnowsza książka to niezwykła opowieść o potrzebie przyjaźni, dzielenia się pasją i wspaniałym darze jakim jest umiejętność czytania. Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba łączy sugestywny, baśniowy tekst, niepowtarzalne ilustracje i oryginalny pomysł na szkatułkową opowieść. Przemysław Wechterowicz wplata w główną historię opowiadania poboczne i tym samym przenosi dzieci pomiędzy kolejnymi baśniowymi światami. Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba to sugestywny, baśniowy tekst, niepowtarzalne ilustracje i oryginalny pomysł na szkatułkową opowieść! Przemysław Wechterowicz wplata w główną historię opowiadania poboczne i tym samym przenosi dzieci pomiędzy kolejnymi baśniowymi światami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI