Zaginieni rodzice

Zaginieni rodzice - Grażyna Hanaf | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Hanaf
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Zaginieni rodzice.pdf
ISBN
4828521982757

OPIS

Zaginieni rodzice, to bajka detektywistyczna z elementami grozy. Babcia Antonina, prywatny detektyw, podróżująca po świecie kamperem i posiadająca magiczne umiejętności czytania ludzkich snów, szuka sześciorga rodziców, którzy zniknęli z domów w tajemniczy sposób. Niezwykłej babci pomaga w śledztwie jej dwunastoletni wnuczek. Razem z detektyw Antoniną rozwiąż zagadkę i spójrz na własną babcię innymi oczami! Może ona też ma magiczne moce, o których nie wiesz?

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. We wtorek bliscy Darii skontaktowali się z rodzicami Macieja i powiadomili o zaginięciu niemiecką policję. Z kolei rodzice Macieja powiadomili o zaginięciu policję w Poznaniu.

Dziewczynka podaje, że ma na imię Tina, jej mama to Karolina a ojciec Roman. Dziecko znaleziono w pobliżu ... Wiadomosci WP z Polski i ze Świata - Wszystko co ważne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI