Podstawy współczesnej jazdy konnej po damsku

Podstawy współczesnej jazdy konnej po damsku - Jolanta Lipka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Lipka
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Podstawy współczesnej jazdy konnej po damsku.pdf
ISBN
1691172251799

OPIS

Pierwszy w Polsce portal poświęcony jeździe konnej w damskim siodlei nie tylko... Spytacie:Dlaczego właściwie jeździć w damskim siodle?Jakie mogą być zalety tego przestarzałego i dawno już zapomnianego sposobu jazdy?Pomijając wszelkie argumenty tych, którzy spróbowali i przekonali się, że warto - niech za odpowiedź najlepiej posłuży nam cytat:`Jazda dam po męsku, która od lat kilku na zachodzie zaczyna być w użyciu, (...) u nas, gdzie każda nowość przychodzi spóźniona, (...) uważana jest dotąd za wielką ekscentryczność. Być może, iż z czasem znajdzie większe zastosowanie. Jeżeli zaś wolno mi udzielić wam, łaskawe czytelniczki, życzliwej rady, powiem: pozostańcie przy waszych amazonkach i jeździe damskiej, z którą każdej z was z pewnością bez porównania więcej... do twarzy.`

Cena 10.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Buy Podstawy wspolczesnej jazdy konnej po damsku 1 by Lipka, Jola (ISBN: 9788392598909) from Amazon's Book Store.

Zapraszamy na zakupy! Buy Podstawy wspolczesnej jazdy konnej po damsku 1 by Lipka, Jola (ISBN: 9788392598909) from Amazon's Book Store. Everyday low prices and free delivery on eligible orders. Podstawy współczesnej jazdy konnej po damsku - opis wydawcy: Spytacie: Dlaczego właściwie jeździć w damskim siodle? Jakie mogą być zalety tego przestarzałego i dawno już zapomnianego sposobu jazdy? Pomijając wszelkie argumenty tych, którzy spróbowali i przekonali się, że warto - niech za odpowiedź najlepiej posłuży nam cytat ... Podręcznik jazdy konnej dla dam".

POWIĄZANE KSIĄŻKI