Na szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych

Na szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych - Krzysztof Garbacz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Garbacz
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Na szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych.pdf
ISBN
6597120451745

OPIS

Biłgorajskie figury, jak nazywa lud kapliczki i krzyże przydrożne, wielokrotnie interesowały etnografów, profesjonalnie zajmujących się tą dziedziną architektury i sztuki, a także amatorów - miłośników kultury ludowej. Czy tylko?

Nowości z kategorii: Książki » sztuka » Różne z historii sztuki Gaudi Encyklopedia Sztuki KOSZYK JEST PUSTY. 511 555 678.

Biłgorajskie "figury", jak nazywa lud kapliczki i krzyże przydrożne, wielokrotnie interesowały etnografów, profesjonalnie zajmujących się tą dziedziną architektury i sztuki, a także amatorów - miłośników kultury ludowej. KsiążkaNa szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych ... Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI