Warto zadbać o "te sprawy"

Warto zadbać o Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Pulikowski
WYMIAR
10,76 MB
NAZWA PLIKU
Warto zadbać o "te sprawy".pdf
ISBN
3497429783263

OPIS

Jaką postawę należy przyjąć, aby seks nas nie pokonał, lecz byśmy mogli wygrać dobre życie i szczęście w "tych sprawach". Dlaczego gdy mówimy "o tym" jesteśmy lekko zawstydzeni, zażenowani? Dlaczego wszelka intymność i sens działań płciowych tak często w tych czasach sprowadzana jest do przyjemności seksualnej wydartej z kontekstu miłości małżeńskiej, rodzicielstwa? Autor nie boi się trudnych pytań i tematów, nazywa je po imieniu, by nie dać zarazić się spojrzeniem wulgarnym i konsumpcyjnym podejściem do seksu z jednej strony, i nie popaść w pruderyjny fałszywy wstyd z drugiej.

Dlaczego gdy mówimy "o tym" jesteśmy lekko zawstydzeni, zażenowani"... Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima Książki - Poradniki - Inne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Szczegóły: Warto zadbać o "te sprawy" - Pulikowski Jacek.

Katalog wysyłkowy Klubu Książki Katolickiej Sprawdź niskie ceny i kup Warto zadbać o te sprawy w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Jacek Pulikowski - Warto zadbać o "te sprawy" Kategorie add remove. Wydawnictwo 3DOM; Książki Warto zadbać o Te Sprawy - Zajrzyj do książki - Klub Książki Tolle.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI