Warto naprawić małżeństwo

Warto naprawić małżeństwo - Jacek Pulikowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Pulikowski
WYMIAR
6,77 MB
NAZWA PLIKU
Warto naprawić małżeństwo.pdf
ISBN
3007059872238

OPIS

Dlaczego znowu przeżywacie kryzys? Czy oznacza on koniec? A może to dopiero początek? Jak naprawić małżeństwo i czy w ogóle warto się starać?Dzięki książce Jacka Pulikowskiego "Warto naprawić małżeństwo" dowiesz się, dlaczego powstają kryzysy w małżeństwie. Dowiesz się, dlaczego warto stawiać czoła kryzysom. Poznasz jakich zachowań unikać, by nie dochodziło do konfliktów.Czytając tę książkę dowiesz się również:jakie są przyczyny kryzysów małżeńskichjak doceniać swojego małżonkajak dobrze komunikować się w związkudlaczego powstają konflikty z teściamijak przeciwdziałać kryzysom małżeńskimWarto naprawić małżeństwo, dlatego przeczytaj tę książkę i nie pozwól, by kryzys zniszczył Waszą relację!

Jacek Pulikowski. 7,9 / 10 22 ocen 6 opinii .

Jednym z nich jest humor, dlatego książka okraszona jest licznymi dowcipami. Warto naprawić małżeństwo . Jacek Pulikowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI