Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny

Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny - Agnieszka Kledzik | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kledzik
WYMIAR
10,97 MB
NAZWA PLIKU
Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny.pdf
ISBN
9180834695702

OPIS

To błyskotliwy, dowcipny, mądry, zawadiacki i niepokorny, a jednocześnie liryczny dziennik, którego autorka przenikliwie obserwuje codzienną rzeczywistość. Jest w niej matką, pasażerką ZTM, mieszkanką warszawskiej Pragi, poetką i po prostu kobietą. W każdej z tych ról jest pełna dystansu, przekory, ale i czułości wobec życia i samej siebie. Żongluje wszystkimi odcieniami języka polskiego, a erudycję oczytanej europejki swobodnie przeplata miejską gwarą. Kpi i żartuje, podziwia i tęskni, bawi i wzrusza. Dzieli się z czytelnikami własną pogodną wizją świata - uniwersalną, bo prawdziwą w lokalnych szczegółach. Przeżywa pełną gamę uczuć, a mimo to lektura jej historii pozostawia czytelnika z uśmiechem na twarzy. Pewnie dlatego, że - jak mówi - "mało rzeczy jest tak pewnych jak ta, że będę ze sobą do samej śmierci (a nawet dłużej), więc lubię siebie".

Jest w niej matką, pasażerką ZTM, mieszkanką warszawskiej Pragi, poetką i po prostu kobietą. W każdej z tych ról jest pełna dystansu, przeko... Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny, Kledzik Agnieszka, 31,4 zł.

Data zakończenia 2019-04-30 - cena 23,03 zł Uwaga, rozstrzygnięcie konkursu (ale nie emeryckiego) na darmowy egzemplarz "Kledzik radzi, czyli pamiętnik bardzo subiektywny"! 🏆 - gratuluję zwycięzcy, Damian Rogala dostanie książkę z dedykacją 🐸 - gratuluję zwycięzcy, Damian Rogala dostanie książkę z dedykacją 🐸 Interesują Cię emocje i przeżycia znanych osób? Wybierając ciekawy tytuł, w kategorii pamiętniki, dzienniki i listy znajdziesz - często intymne - zapiski. Może właśnie to będzie coś, czego szukasz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI