Idźcie jesteście posłani TW

Idźcie jesteście posłani TW - Tomasz Op Alexiewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Op Alexiewicz
WYMIAR
9,48 MB
NAZWA PLIKU
Idźcie jesteście posłani TW.pdf
ISBN
4477414391935

OPIS

Ze wstępu:"Idźcie, jesteście posłani" - tymi słowami o. Tomasz Alexiewicz OP lubił kończyć mszę św. Uzmysławiał, że trzeba iść dalej, iść i głosić Dobrą Nowinę. Tak po dominikańsku: wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. Swoim duszpasterzowaniem przygotowywał do wychodzenia poza opłotki - posyłał do innych. Poszukiwał i zabiegał o ubogich tego świata, szczególnie ubogich duchem.(...) O. Tomasz dla wielu był przewodnikiem na drogach wiary. Był ojcem Jerozolimy - wspólnoty, którą zwołał i prowadził przez 12 lat, a później nieustannie wspierał (i pewnie ciągle jeszcze to robi) aż do ostatnich rekolekcji, jakimi stało się jego pokorne i cierpliwe odchodzenie do domu Pana. (...)Książka "Idźcie, jesteście posłani" zawiera najważniejsze teksty o. Tomasza Alexiewicza.

Wysyłka w: od 3 do 5 dni roboczych. Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy.

Zanim nastąpi posłanie, konieczne jest doświadczenie Bożej miłości. Nie da się głosić Dobrej Nowiny bez przyjęcia jej w głębi własnego serca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI