Garbuska

Garbuska - Grażyna Hanaf | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Hanaf
WYMIAR
6,60 MB
NAZWA PLIKU
Garbuska.pdf
ISBN
4360997131218

OPIS

Rodzice Matyldy nie rozpieszczają jej i nie okazują miłości. Chcą wychować silną i niezależną córkę. Nocami jednak coś dusi ich w piersiach, wyciągają to więc z serc i chowają w starej walizce. Mała Matylda wyrasta na garbuskę. W szesnaste urodziny otrzymuje prezent: legendę o wiedźmie, która spełnia życzenia. Pewnego dnia po kłótni z rodzicami Matylda ucieka z domu ? chce odnaleźć wiedźmę, zamienić się w piękną królewnę, a rodziców ukarać i wtrącić do lochów. W swoją podróż zabiera z domu tylko

za sprawą Francisa Galtona. Powstawały poświęcone temu tematowi prace naukowe, tworzono Towarzystwa Eugeniczne. Pamiętacie jeszcze naszego Garbuska? Prace przy projekcie wychodzą na prostą.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Ogłoszenia o tematyce: wsk 125 garbuska na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI