Dziewczynka - skrzynka

Dziewczynka - skrzynka - Grażyna Hanaf | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Hanaf
WYMIAR
5,52 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczynka - skrzynka.pdf
ISBN
8441881287696

OPIS

Ta historia jest niewiarygodna, ale ? uwierz mi na słowo ? wydarzyła się naprawdę.W miasteczku nad rzeką mieszkała rodzina: mama, tato i dwoje dzieci, starszy chłopczyk i mała dziewczynka. Była to najbardziej strachliwa dziewczynka na świecie. Tato zrobił dla niej schronienie: skrzynkę z otworami na głowę, ręce i nogi. Ludzie przezwali ją dziewczynką-skrzynką. Pewnego razu stała się rzecz naprawdę zła. Strach dziewczynki urósł ponad wszelką miarę, tak, że zaczął rzucać cień na całe miasteczko

Była to najbardziej strachliwa dziewczynka na świecie. Znajdź wyjątkowy prezent na roczek dziewczynki i chłopca. Jako prezent na 1 urodziny idealnie nada się body, misie czy poduszki - gwarantujemy, że będą wyjątkowym upominkiem dla malca na roczek.

W miasteczku nad rzeką mieszkała rodzina: mama, tato i dwoje dzieci, starszy chłopczyk i mała dziewczynka. Była to najbardziej strachliwa dziewczynka na świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI