Śmieję się z bogami. Rozmowy z Fernandą Pivano

Śmieję się z bogami. Rozmowy z Fernandą Pivano - Charles Bukowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Bukowski
WYMIAR
10,59 MB
NAZWA PLIKU
Śmieję się z bogami. Rozmowy z Fernandą Pivano.pdf
ISBN
4383395098226

OPIS

W 1980 roku Fernanda Pivano, znana krytyczka literacka, tłumaczka i pisarka, wybrała się do Stanów Zjednoczonych, aby przeprowadzić wywiad z Charlesem Bukowskim ? jednym z najbardziej oryginalnych pisarzy amerykańskich. Książka „Śmieję się z bogami” jest wiernym zapisem tamtego spotkania, zawiera również osobisty komentarz rozmówczyni pisarza. Pivano notuje: ,,Fakty i pogłoski o życiu Bukowskiego są równie niewiarygodne jak pisane przez niego opowiadania. W pewnym sensie Bukowski stał się legend

Data zakończenia 2018-02-09 - cena 29,95 zł Śmieję się z bogami Rozmowa z Fernandą Pivano | Bukowski Charles | W podwórku. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. ŚMIEJĘ SIĘ Z BOGAMI ROZMOWY Z FERNANDĄ PIVANO.

Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl. Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. Przeglądasz: Strona główna /; LITERATURA FAKTU REPORTAŻ WYWIAD /; Śmieję się z bogami Rozmowa z Fernandą Pivano; Ostatnia aktualizacja: 2021-02-23 05:21:23 Tytułów w bazie: 249294 Śmieję się z bogami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI